Kova Burcu Ocak 2020 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Ocak 2020 Aylık Burç Yorumu

Kova Burcu Ocak 2020 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Kova burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Ocak ayına Yengeç burcundaki Ay Tutulmasının etkileri ile giriş yapıyorsunuz. Bu tutulmanın etkileri yaklaşık 6 hafta boyunca devam edecek. Bu dönem içerisinde günlük rutin işler sizi fazlasıyla meşgul edebilir, iş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir, daha fazla çalışmak zorunda kalabilir ve iletişim konularında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Bu dönem sizin açınızdan stresli olsa da özellikle özel hayatınız ile ilgili konularda daha dikkatli olmanızda fayda var.

Ayrıca Merkür 16 Ocak tarihinde burcunuza giriş yapacak ve 2-3 Şubat tarihine kadar burcunuzda kalmaya devam edecek. Bu tarihler arasında güçlü iletişim yönünüz ile birlikte fikirlerinizi hayata geçirmeniz açısından etkili ve yoğun bir dönem yaşayabilir ve hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Son olarak; Güneş'in 21 Ocak tarihinde burcunuza giriş yapmasıyla birlikte yeni başlangıçlara ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir döneme hazır olun! Güneş 19 Şubat'ta Balık burcuna geçinceye kadar kişisel yeteneklerinizi rahatça sergileyebileceğiniz, hayatın her alanında kendinizi canlı, enerjik ve yüksek motivasyonlu hissedeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

İlginizi çekebilir:
Kova Burcu Günlük Yorumu