Oğlak Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Oğlak burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Oğlak Burcu Ekim 2019 İş

Oğlak burcu Ekim ayı içerisinde özgüveniniz artıyor ve işle ilgili size yakışan kararlar alacaksınız. Cesaretiniz tam. Hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini biliyor, karşınıza çıkacak engellerin analizini yapıyor ve bir bir tüm engelleri aşıyorsunuz. Şartlar sizin lehinize gelişiyor. Terfi alabilir, daha iyi şartlara sahip bir şirketten iş teklifi alabilir ya da gelirinizi artırabilirsiniz. Çalışma ve para pastasından en büyük dilimi siz alacaksınız. Faydalı gelişmeler söz konusu. Ekim ayından karlı çıkacaksınız.

Ekim 2019'da paylaşımcı olmanız gerekiyor. Çalışma arkadaşlarınızla planlarınızı ve düşüncelerinizi paylaşın. Ortak çalışmalara yönelin. Ortağınız var ise, birlikte hareket etmeniz size fayda sağlayacaktır. Daha önce iş dünyasında ve meslek hayatınızda hata yapmış olabilirsiniz. Her şeyin geride kaldığını bilmeli ancak yapmış olduğunuz hatalardan da ders çıkartmalısınız. Üzerinize düşeni yaparsanız, ilerleyen dönemler için kendinizi garanti altına almış olursunuz.

Zaman zaman paylaşımda bulunmak istemeyecek, çalışmalarınızı gizlilik içerisinde yürüteceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan gizli işler yapıyor olmanız, güven kaybetmenize neden olabilir. Sizi başarısızlığı sürükleyebilecek takıntılarınız var ve en kısa zaman içerisinde bunlardan kurtulmalısınız. Yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız, çalışanları fazlasıyla sorgulayacak ve eleştireceksiniz. Son olarak, maddi harcamalar konusunda temkinli olun ve kontrolü kaybetmeyin.

Oğlak Burcu Ekim 2019 Aşk

Oğlak burcu Ekim 2019'da, geride bıraktığımız aya nazaran aşk hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. İlişkinize tutkuyla yaklaşıyorsunuz. Kendinize de daha fazla önem vereceksiniz. Partnerinizin gözünde farklı bir imaj sergilemek istiyorsunuz. Dış görüntünüzde değişiklik yapmanız söz konusu olabilir. İlişkiniz açısından sıkıntı olmayacak. Partnerinizle mutluluğu yakalayacaksınız.

Ekim ayı içerisinde cazibeniz ve çekiciliğiniz üst seviyeye çıkıyor. Karşı cinsin ilgisini fazlasıyla çekeceksiniz. Birlikteliği olmayan Oğlak burcu insanları için bu durum gayet iyi. Aradığınız aşkı bulacaksınız. Hoşlandığınız kişiyle ilişkiye başlayabilir ve uyumu yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda zaman zaman sorunlar meydana gelecek ancak bunları aşmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Karşı cins üzerinde dayanılmaz etkiye sahipsiniz.

Ekim 2019'da kendinizden emin ve özgüveniniz yüksek davranışlar sergileyeceksiniz. Hal böyle olunca ilgiden bunaldığınız zamanlar da olacak. Fiziksel ilişki çekiciliğiniz de artıyor. Gözler üzerinizde olacak. Hemcinslerinizden daha farklı davranacak, daha farklı düşünecek ve ortama hakim davranacaksınız. Karşı cinsi muhteşem bir şekilde etkiliyorsunuz ve onlar da buna karşı koyamıyor. Şartlar sizin lehinize, dilediğiniz gibi hareket edeceksiniz.

Oğlak Burcu Ekim 2019 Sağlık

Oğlak burcu Ekim ayı içerisinde takıntılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Takıntılarınız yüzünden mutsuz oluyorsunuz. Stresin en aza inmesini istiyorsanız, hobilerinize yönelmelisiniz. Özellikle Ekim ayının ilk haftasında sağlığınıza özen göstermelisiniz. Gerekli kontrollerinizi yaptırın. Spor size iyi gelecektir. Bu dönemi sorunsuz bir şekilde atlatmak istiyorsanız, özenli olmanız yeterli olacaktır.

İlginizi çekebilir:
Oğlak Burcu Günlük Yorumu