Terazi Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Ekim 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Terazi burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Terazi Burcu Ekim 2019 İş

Terazi burcu Ekim ayı içerisinde bolca toplantı ve seminerlere katılacaksınız. Kişisel olarak kendinizi daha fazla geliştireceğiniz bu dönemde, daha olgun ve bilgin bir şekilde iş hayatınıza bakacaksınız. İdealleriniz daha fazla netleşecek. Düşünce ve hareketleriniz zaman zaman iş arkadaşlarınıza ters gelebilir. Proje ve planlarınızı üstü kapalı bir şekilde anlatmak yerine, ileride ne gibi faydalar sağlayacağını detaylı bir şekilde sunmalısınız. Sunumunuz iyi olursa, alacağınız destek de o kadar artar. Başarısız sunumlar hazırlamanız, hem yapmak istediklerinizi anlatamamanıza neden olur hem de halihazırda yürüyen işinizde aksaklıklar yaşanmasına neden olabilir.

Ekim 2019'da artan işlerinizi en aza indirmeniz gerekiyor. İşlerin sürekli birikmesi, kafanızın karışmasına ve odaklanma sorunu yaşamanıza neden olabilir. Fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. İnandığınız ve sıraya koyduğunuz sürece işlerinizi rahatlıkla bitirebilirsiniz. Finansal durumunuz ve maddi kazancınız Ekim ayı içerisinde üst seviyelere çıkacak.

Ekim ayı içerisinde daha önce ilerleme kaydedemediğiniz, canınızı sıkan işlerin de düzelmeye başladığını göreceksiniz. Karşınıza çok fazla fırsat çıkacak ve mümkün olduğunca fırsatları değerlendirmeye çalışın. Para konusunda da şanslı olacaksınız. İşinizi disiplinli bir şekilde yürütürseniz, başarı ve bol kazanç sizin olacak. Bazı Terazi burcu insanları, Ekim ayı içerisinde terfi veya zam alabilir.

Terazi Burcu Ekim 2019 Aşk

Terazi burcu Ekim 2019'da hareketli olacaksınız. Sürekli olarak dışarıda vakit geçirecek, eğlenecek ve bolca yolculuk yapacaksınız. Şartların bu şekilde olması, sürekli olarak yeni insanlarla tanışmanızı sağlayacak. Bazılarınız için duygusal ilişkiler başalayacak. Özellikle Ekim ayının ilk haftalarında yoğunluk olacak. Kendinizi özgü davranışlar sergileyerek, fazlasıyla dikkat çekmeyi başaracaksınız.

Ekim ayı içerisinde fiziksel ilişki çekiminiz de üst seviyede olacak. Karşı konulamaz, dikkat çekici ve etkileyici olacaksınız. Karşı cinsle hızlı bir şekilde samimi olabilirsiniz. Karşı cins ile bu kadar hızlı yakınlaşmanız, istenmeyen beraberliklere girmenize neden olabilir. Devamı olmayacak ilişkiye başlamak, sadece zaman kaybı olacaktır. Kısa süreli maceraların aklınızı fazla kurcalamasına izin vermeyin.

Birlikteliği olan Terazi buru insanları risklere açık duruyor. Aşk, bu dönem içerisinde sürekli olarak kapınızı çalacak. Aklınızı çelmek isteyen karşı cinse müsade etmeyin. Birlikteliğiniz zarar görebilir. Kıskançlık, karşı cinsle fazla uyum içerisinde olmanızdan kaynaklanacak. Kendi kendinizi kısıtlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Ekim 2019 Sağlık

Terazi burcu Ekim 2019'da sürekli olarak hareket halinde olacaksınız ve bu durum sizi fiziksel açıdan yorabilir. Sizi zihinsel olarak rahatlatacak aktivitelere zaman ayırmalısınız. Dizler, kemikler ve dişleriniz bu dönem içerisinde hassas olacak. İş hayatınıza ve sosyal yaşantınıza çok fazla zaman ayırıyorsunuz, gereğinden fazla da çalışıyorsunuz. Dinlenmeye gerçekten ihtiyacınız olabilir. Kontrolü elden bırakmayın.

İlginizi çekebilir:
Terazi Burcu Günlük Yorumu