Terazi Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Terazi burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Terazi Burcu Eylül 2019 İş

Terazi burcu Eylül 2019'da işle ilgili konularda fazlasıyla aktif olacaksınız. Geride bıraktığımız Ağustos ayı, kariyerinizle ilgili önemli kararlar aldığınız bir dönemdi. Çalışmalarınızı bu dönem içerisinde de devam ettireceksiniz. Alt yapıyı oluşturdunuz, şimdi ise sıra başarıya doğru ilerlemeye geldi. İş arkadaşlarınızdan önemli destekler alacaksınız. Olumlu gelişmeler sizi daha fazla motive edecek. Hedefleriniz belli ve nasıl ilerlemeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Eylül ayı içerisinde, çevrenizde bulunan insanları kendi planlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda bir araya getirebilirsiniz. İletişim seviyeniz fazlasıyla yüksek ve insanları kolaylıkla ikna edebiliyorsunuz. Zaman zaman sizin düşüncelerinize saygı göstermeyen, sizinle aynı fikirde olmayan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Bir kişiye gösterdiğiniz olumsuz tepki, iş arkadaşlarınızda olumsuz etkiler yaratmanıza neden olabilir.

Bazı Terazi burcu insanları bu dönem içerisinde ticarete yönelebilir. İlk defa girdiğiniz bir işte başarıya ulaşabilir, fazlasıyla para kazanabilirsiniz. Bazı Terazi burcu insanları ise, işlerinde ilerlemek için eşinin ya da ailesinin maddi kaynaklarından faydalanabilir. Şartlar nasıl gelişirse gelişsin, bu dönem içerisinde kolaylıkla para kazanacaksınız. Cesur olacağınızı belirtmek gerekiyor. Büyük işler gözünüzü korkutmayacak.

Terazi Burcu Eylül 2019 Aşk

Terazi burcu Eylül ayı içerisinde karmaşıklık söz konusu olacak. Genel olarak akılcılığı ve duygusallığı birbirinden ayırt etmeyi başarabiliyorsunuz ancak bu dönem içerisinde dengeyi tutturmakta sıkıntı yaşayacaksınız. Gizli birliktelikler gündeme gelebilir. Daha önce ilişki yaşadığınız bir kişiyle tekrar yakınlaşabilirsiniz.

Baskıdan fazlasıyla sıkılan bir insansınız. Özgürlüğünüzün kısıtlanmasını istemiyorsunuz. Kendinizi koruma altına almak isteyecek, sizi sıkan partnerinizden uzaklaşmak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi partnerinize aktarmanız, bu konuda çıkmaza girmemenizi sağlayabilir. Bu ay içerisinde çok fazla yeni insanlarla tanışacaksınız. Birlikteliği olan Terazi burcu insanlarının düşüncelerinde değişiklik söz konusu olacak. Bekar olan Teraziler için de yeni duygular ortaya çıkacak. Aşkı bulmanız, Eylül ayı içerisinde çok kolay olacak.

Eylül 2019'da sosyal olarak fazlasıyla aktif olacaksınız. Eğlence hayatınız hareketleniyor. Kısa süreli ilişkilerin gündeme gelmesi olası bir durum. Gece hayatına daha fazla vakit ayıracaksınız. Olmayacak kişilerle ciddi ilişkiler başlatmaya çalışmayın. Ayrıca, evlilik kararı almayı düşünen ve uzun süredir ciddi birlikteliği olan Teraziler, artık son sözü söyleyecek ve birlikteliğinizi nasıl yürüteceğinize karar vereceksiniz. Partnerine aşık olan, evliliği düşünen Teraziler için evlilik yakın gibi duruyor.

Terazi Burcu Eylül 2019 Sağlık

Terazi burcu Eylül 2019'da sağlığınız harika durumda görünüyor. Yine de rejim yapmanız gerekecek. Metabolizmanız yavaş çalışıyor ve aşırı yağlı, yüksek kalorili yiyeceklerden uzak durmaya çalışın. Kendinize dikkat ettiğiniz sürece sağlık açısından hiç sıkıntı yaşamayacaksınız. Eylül ayı içerisinde sürekli değişen hava koşullarına da hazırlıklı olmalısınız. Zaman zaman kendinizi ruhsal açıdan sıkılmış hissedeceksiniz. Cildinize ve ayak bileklerinize de özen gösterin.

İlginizi çekebilir:
Terazi Burcu Günlük Yorumu