Terazi Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu

Terazi Burcu Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Terazi burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2019 İş

Terazi burcu Temmuz 2019'da kariyeriniz iyi seviyelerde olacak. Özellikle medyatik konularda başarıyı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu dönem içerisinde, geride bıraktığımız ay içerisindeki maddi durumunuzu da korumak isteyeceksiniz. Finansal açıdan oldukça iyi durumdasınız ancak para gezegeni Plüton, bu dönem içerisinde geri harekette bulunacak. Alacağınız etkiler sonucunda temponuz düşüşe geçebilir.

Temmuz ayı içerisinde yapacağınız harcamalarınızı biraz daha dikkatli yapmanız gerekiyor. Küçük ancak önemli detaylar üzerinde durmalısınız. Temmuz ayında yeni projelerin altına imza atabilirsiniz. Derin düşünceler içerisindesiniz ve bunu da genellikle kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Hedefleriniz doğrultusunda sağlam alt yapılar kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey dikkat ve detaycılık olacak.

Temmuz 2019'da iş hayatınızda uyumu ve düzeni özleyeceğiniz zamanlar olacak. İsteklerinizin kolay bir şekilde gerçekleşmeyeceğini bilmelisiniz. Hem gücünüzü hem de hırslı yönlerinizi açığa çıkartmakta sıkıntılar yaşanabilir. Bu dönem içerisinde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte işbirliği yapabilir, önemli projelere girebilirsiniz. Şartlar ne olursa olsun, söz konusu iş olduğunda yanınıza pek fazla insan yaklaşamayacak.

Terazi Burcu Temmuz 2019 Aşk

Terazi burcu Temmuz 2019'da aşk hayatınızda size fazlalık gibi görünen duygu ve düşüncelerinizden kurtulmak isteyeceksiniz. İlişkinizin size zarar verdiğini düşünüyorsanız, birlikteliğinize nokta koyabilirsiniz. Zaman zaman fazlasıyla istekli ve tutkulu olacaksınız. İlginç tutkular, fanteziler ve duygular ortaya çıkabilir.

Temmuz ayı içerisinde çekiciliğiniz ve cazibeniz üst düzeyde olacak. Karşı cinsi kolaylıkla etkiniz altına alabilirsiniz. Potansiyeliniz çok yüksek seviyelerde. Birliktelik kuracağınız kişinin kişiliğine çok önem vereceksiniz. Bazılarınız çıkarlarınız doğrultusunda hareket edebilir. Bu dönem içerisinde arkadaşlık ve sevgililik duygularını birbirine karıştırabilirsiniz.

Temmuz 2019'da sergileyeceğiniz tutum, karşı cinsinde kafasını fazlasıyla karıştıracaktır. Bu dönem içerisinde partnerinizi gereğinden fazla kısıtlayabilir ve kıskanabilirsiniz. Sergileyeceğiniz bu aşırı tutum birlikteliğinize zarar verebilir, dikkatli olun. Söz konusu aşk olduğunda biraz daha temkinli adımlar atabilir, planlı düşünebilirsiniz.

Terazi Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Terazi burcu Temmuz 2019'da sağlığınız iyi durumda görünüyor. Ancak ayın son haftasına kadar iyice dinlenmelisiniz. Ayın son haftasına girdiğimizde ise kendinizi daha iyi hissedecek, içinizdeki enerjinin farkına varacaksınız. Dengeli beslenmeniz gerekiyor. Kendinizi fazla yormadan sportif faaliyetlere yönelebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırın. Üzerinizdeki gerginliği bu sayede en aza indirebilirsiniz. Kahveye karşı düşkünlüğünüz var ise alışkanlığınızı en aza indirmeye çalışın. Bitkisel çaylar tüketmelisiniz.

İlginizi çekebilir:
Terazi Burcu Günlük Yorumu