Yay Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Aralık 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Yay burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yay Burcu Aralık 2019 İş

Yay burcu Aralık 2019'da Merkür iletişim ve iş ilişkileri konusunda sizi destekliyor olacak. Uzun süredir planladığınız işler konusunda da tekrardan çalışmalar ve düzenlemelere yöneleceksiniz. Aklınızı doğru kullanmayı başarıyorsunuz ve karşınıza çıkan ufak tefek sorunları en iyi şekilde çözüme kavuşturacaksınız. Bu dönem içerisinde iş hayatınıza doğrudan etkisi bulunacak bir kişiyle tanışabilir ve o kişinin önemli tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Aralık ayında geriye dönük işlerinizi kontrol edecek ve maddi hesaplar konusunda incelemeler yapacaksınız. Sabırlı olmalı ve şartları doğru değerlendirmelisiniz. İşinizle ilgili önemli haberler almayı bekliyor olabilirsiniz ancak geciken haberler canınızı fazlasıyla sıkabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda kısa süreli tartışmalar gündeme gelebilir. Karşınıza çıkan olumlu veya olumsuz durumlardan ders çıkartmalısınız.

Aile işi yapıyorsanız, ailenizin kaynaklarını iyi değerlendirmeye çalışın. Eski sorunlar tekrar karşınıza çıkabilir ancak sabırlı ve sakin olmaya çalışın. Mantıklı davranışlar sergilemek, birlikte çalıştığınız kişilerin de size güvenmesini sağlayacaktır. Çalışma arkadaşlarınızın gözünde iyi bir izlenim bırakmaya çalışın. İş hayatında değişiklik yapmak isteyen Yay burcu insanları için de Aralık ayında güzel gelişmeler söz konusu olacak.

Yay Burcu Aralık 2019 Aşk

Yay burcu Aralık 2019'da dostluğunuzun aşka dönüşme ihtimali çok yüksek. Sizin dostunuza olan duygularınızda ya da dostunuzun size olan duygularında değişiklik olacak. Hislerinizin yoğun olması kafanızın bir hayli karışmasına neden olacak. Bu dönem içerisinde arkadaşlıklar aşka dönüşecek gibi duruyor. Kişilik olarak uyum sağladığınız kişilerin ilgisi üzerinizde olacak. Aşkı arıyorsanız, Aralık ayında şanslı olacaksınız. Arkadaşınız olan kişiye hissettikleriniz sizi endişelendirmesin. Hislerinize güvenin ve arkasında durun.

Aralık ayında çekim gücünüz üst seviyelerde olacak. İstediğiniz kişiyle yakınlaşmak için güzel fırsatlar elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda denge olmasını arzu ediyorsunuz. Bu dönem içerisinde iç dünyanızda karmaşıklık olacağını bilmelisiniz. Partneriniz olan kişiyle zaman zaman atışmalar yaşanacak ve siz, bu durumun sizden kaynaklandığı kanısına varacaksınız. Kendinizi yargılamayı veya sorgulamayı bir kenara bırakmalı, partnerinizle aranızda ne yaşanıyorsa çözüm yolları aramalısınız.

Sezgilerinize güvenmelisiniz. Duygularınızın ve mantığınızın arasında sıkışıp kalma ihtimaliniz söz konusu. Sürekli olarak çelişki içerisine girmeniz, fikirlerinizin güvenilmez olmasına neden olabilir. Aşk hayatınız Aralık ayında karmaşıklığa yönelecek. Birliktelikler konusunda başlangıç ve bitişlerin olacağını bilmelisiniz. Kendinize olan güveniniz yerinde olduğu sürece ve olaylara bakış açınızla aşk hayatınızı Aralık ayında sorunsuz atlatabilirsiniz.

Yay Burcu Aralık 2019 Sağlık

Yay burcu Aralık 2019'in ilk haftasında ayaklarınız ve karın bölgeniz hassas olacak. Soğuk havalara karşı önlem almalısınız. Dikkatli davranmadığınız sürece değişen hava koşullarının sizi olumsuz etkileyeceğini unutmamalısınız. Aralık ayının belirli bölümlerinde üzerinde stres olacak. Sakin kalmalı ve girdiğiniz ortamların da bu yönde olması için çaba göstermelisiniz. Ruhsal olarak rahatlamaya ihtiyacınız var. Yiyecek ve içecek konusunda da aşırıya kaçmamalı, sindirim sisteminizi zorlamamalısınız.

İlginizi çekebilir:
Yay Burcu Günlük Yorumu