Yay Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Yay burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yay Burcu Eylül 2019 İş

Yay burcu Eylül 2019'da sakinliğinizi ve yerinizi koruyorsunuz. İş hayatınızda fırtınalar veya sıcak gelişmeler fazla yaşanmayacak. Konumunuzu yükselteceksiniz. Sağlam ve fırsatlarla dolu günler yaklaşıyor. Daha önce başlattığınız ve henüz meyvesini toplamadığınız çalışmaların da bu dönem içerisinde olumlu ilerlemeler kaydettiğini göreceksiniz. Eylül ayı içerisinde sosyal çevreniz de size fayda sağlayacak. Kariyeriniz açısından size çok büyük faydalar sağlayacak kişilerle bir arada olacaksınız. Şanslısınız, birçok fırsatla karşılaşıyorsunuz.

Uzun süredir meslek ve kariyer hayatınız bu kadar iyi olmamıştı. Olumlu etkilerin muhteşem seviyede olduğunu söylemek gerekiyor. Bu dönem içerisinde farklı bir mesleğe yönelsenizde, başka bir şirkette çalışmaya başlasanızda, istediklerinizi elde edeceksiniz. Sizin için oldukça ideal bir aydayız. Kendinizi gelecek dönemlere hazırlıyor olacaksınız. Ne kadar başarılı olduğunuzu herkese ispatlayacaksınız. Şans ve güç sizden yana.

Eylül 2019'da sosyal hayatınızın da getirileri olacak. Arkadaş çevrenizin etkilerinden yararlanacaksınız. Güzel fırsatlar olacak ve bunları maddi gelire çevirebileceksiniz. Daha önce iş tecrübesi bulunmayan Yay burcu insanları da kendilerine iş bulacak ve faydalı çalışmalar yapacak. Uzun süredir çalışıyor ve sürekli aynı düzeyde maaş alıyor ve bundan şikayetciyseniz, artık işler lehinize dönmeye başlayacak.

Yay Burcu Eylül 2019 Aşk

Yay burcu Eylül 2019'da, uzun süredir dostunuz olan ve değer verdiğiniz bir kişiyle duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. Şartlar değişiyor olacak ve sizin de biraz temkinli olmanız gerekecek. Sürpriz birliktelikler gündeme gelebilir. İlişkinizde sadakati arıyorsunuz ancak bu isteğiniz zaman zaman karşılıksız kalabilir. Gerçeklerden kaçmak yerine, yüzleşmeyi öğrenmelisiniz. Bu sürecin hassas olduğunu görmelisiniz.

Detaylar önemli bir hal alıyor. Hayalleriniz ve birlikteliğinizle ilgili güzel düşünceleriniz var. Gelişmelerin istediğiniz gibi olmaması, hayallerinizle baş başa kalmanıza neden olabilir. Kimse sizin ne düşündüğünüzü ve ne hissettiğinizi anlayamayabilir. Eylül ayı içerisinde yakın arkadaşlarla ya da okuyorsanız, okul aşkları gündeme gelebilir. Adını koyamadığınız bir yakınlaşma içerisindeyseniz, bu dönem içerisinde ilişkinizin adını koyabilirsiniz.

Eylül 2019'da sosyal olarak hareketli olacaksınız. Farklı ortamlara girecek, farklı insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Çekiciliğiniz her zamanki gibi üst seviyede olacak. Gizli birliktelikler gündeme gelebilir. Kısa süreli birliktelikler üzerine hayaller kurmayın. Sonunda üzülen taraf siz olursunuz. Bu dönem içerisinde duygusal anlamda dalgalanmalar söz konusu olacak. Sabırlı olun ve aceleci davranmaktan kaçının.

Yay Burcu Eylül 2019 Sağlık

Yay burcu Eylül ayı içerisinde daha önceden var olan sağlık sorununuzun iyiye gittiğini göreceksiniz. Sağlığınız daha iyi olacak. Kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Yerinizde duramıyor ve sürekli hareket etmek istiyorsunuz. Ufak tefek kazalara da açık olacaksınız. Zaman zaman sindirim sisteminizden sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle aşırı yağlı yiyeceklerden ve alkolden uzak durmalısınız.

İlginizi çekebilir:
Yay Burcu Günlük Yorumu