Yay Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Yay Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Yay burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yay Burcu Mayıs 2019 İş

Yay burcu Mayıs ayının ilk günlerinden itibaren Venüs'ün etkisini hissedeceksiniz. Venüs, özellikle parasal konularda daha dikkatli olmanızı ve akılcı davranmanızı sağlayacak. Sahip olduğunuz maddi gücün farkına varacak ve var olan enerjinizi para kazanma adına harcayacaksınız. Ortak işler konusunda harcamalar yapacak ve maddi anlamdaki kazanımlarınızla yaşam standartınızı daha üst seviyelere çıkartacaksınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler, Mayıs ayı içerisinde önemli bir hal alacak.

Mayıs 2019'da yeni ortaklıklar söz konusu olabilir ve başarıya ulaştıkça, iş açısından daha iyi seviyelere ulaşacaksınız. Yeni bir işe girmek isteyen ya da iş değişikliği yapmak isteyen Yay burcu insanları için güzel fırsatlar söz konusu. Mayıs ayı içerisinde engel tanımıyor olacak ve hedeflediklerinize mutlaka ulaşacaksınız. Ayrıca sizinle aynı düşüncede olmayan ve size karşı gelen kişilere karşı da sert bir tavır takınacaksınız.

Venüs, olumlu etkiler sunuyor ve birlikte çalıştığınız kişilerle uyumu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Arzunuz ve isteğiniz de bu yönde. Bu anlamda sizin karşınızda olan kişilere karşı da tavrınız oldukça net. İş hayatınızda hem güven arıyor hem de maddiyatın ne kadar önemli olduğunu tekrar tekrar fark ediyorsunuz. Mayıs ayında ortak çalışmalar çok fazla gündeme gelecek. Karşınızdaki kişileri ve iş dünyasını kolaylıkla etkiniz altına alabileceksiniz. Sergilediğiniz tutum, sizi başarıya götürecektir.

Yay Burcu Mayıs 2019 Aşk

Yay burcu Mayıs 2019'da sosyal hayatınızdaki gelişmeler sizin lehinize olacak. Karşınıza çıkan gelişmeler, aşk konusunda daha verimli ve şanslı olmanızı sağlayacaktır. Lider özelliklere sahipsiniz ve özellikle sosyal çevrenizde bu sayede ön plana çıkıyor, karşı cinsin ilgisini rahatlıkla üzerinize çekiyorsunuz. Bu dönem içerisinde karşınıza farklı farklı kişiler çıkacak. Bazılarınız karşılaştığı kişiye hissettiği duyguları gereğinden fazla abartabilir. Hissettiğiniz duyguları, gözünüzde fazla büyütmeyin.

Mayıs 2019'da, şartlar ne olursa olsun duygularınızla enerjinizi bir arada kullanacaksınız. Merkür, aşk açısından ayın ilk günlerinden itibaren sizi etkiliyor olacak. Özellikle birlikte iş yaptığınız kişiyle duygusal açıdan yakınlaşabilirsiniz. Güçlü bağlar kurmanız olası bir durum. Kişilik açısından son derece güçlüsünüz ve çevrenizde bulunan her karşı cinsi kolaylıkla etkiniz altına alabiliyorsunuz.

Birlikteliğiniz var ise, Mayıs ayı içerisinde sonuca gitmek sizin alehinize olabilir. Birlikteliğinize devam edin ancak ciddi adımlar atmaktan kaçının. Bu dönem içerisinde sizin için önemli olan kişiyle birlikte zaman geçirmek, güzel paylaşımlar yapmak isteyeceksiniz. Yaptığınız paylaşımlardan çok fazla keyif alacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Aklınızı karıştıran ikilemlerde kalabilirsiniz ancak siz doğru olan kararı alacaksınız.

Yay Burcu Mayıs 2019 Sağlık

Yay burcu Mayıs ayı içerisinde ciddi sağlık problemleriniz olmayacak ancak duygusal olarak yaşadığınız yoğunluk, strese bağlı tansiyon değişimlerini de beraberinde getirecektir. Sizin için gerekli olan vitaminleri, doktorunuz kontrolünde almalısınız. Mayıs ayının gelmesiyle beraber sağlığınız daha iyi seviyelere ulaşacak. Kronik rahatsızlığınız var ise, bu dönem içerisinde olumlu gelişmeler karşınıza çıkacak. Başladığınız tedaviyi kesinlikle yarıda bırakmamalısınız. Kısa yürüyüşler ve spor sizin doğal ilacınız olacak.

İlginizi çekebilir:
Yay Burcu Günlük Yorumu