Yengeç Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Eylül 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Yengeç burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2019 İş

Yengeç burcu Eylül 2019'da burcunuzu etkileyen önemli gezegenler geri gidiyor olacak. Özellikle Plüton'un geri gidişi, iş hayatınızda karşınıza çıkan sorunların düzeltilmesinde önemli bir yere sahip olacak. Daha önce karşınıza çıkan ancak bir türlü değerlediremeyip kaçırdığınız iş fırsatları da bu dönem içerisinde tekrar karşınıza çıkıyor olacak. Şans sizden yana olacak. Ortaklıklar konusunda da istediğiniz şartları yakalayacaksınız. İhmal ettiğiniz işlere gereken önemi vereceksiniz.

Uzun süredir emek vererek çalıştığınız işin getirisi sizi memnun etmiyor olabilir. Gelişmelerin olumsuz olması, emek verdiğiniz işi sonlandırmanıza neden olabilir. İşiniz gereği bolca seyahat edeceksiniz ve daha önce karşılaşmadığınız fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sonuçsuz kalan girişimler de lehinize dönecek. Bu dönem içerisinde uzun süredir iş yaptığınız kişiyle anlaşmazlık çekebilir ve ortaklığınızı sonlandırabilirsiniz. Zaman zaman çatışmalar söz konusu olacak.

Eylül ayının ortalarından itibaren daha mantıklı kararlı alacaksınız. Özellikle maddi konularda güzel gelişmeler olacak. İsteklerinizi rahatlıkla karşılayacaksınız. İnandığınız düşünceleriniz daha fazla önem kazanıyor olacak. Planlarınızı rahatlıkla hayata geçireceksiniz. Bazı Yengeç burcu insanları bu dönem içerisinde aile işlerine önem verebilir. Kardeşiniz var ise, ortak iş yapabilirsiniz. Şartları ve daha önce kaçırdığınız ancak tekrar karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirdiğiniz sürece sıkıntı yaşamayacaksınız.

Yengeç Burcu Eylül 2019 Aşk

Yengeç burcu Mars ve Satürn Eylül ayı içerisinde sizi aşk açısından etkiliyor olacak. Sosyal yaşantınız hareketleniyor ve istekleriniz artıyor. Söz konusu aşk olduğunda çelişki içerisinde olacağınız dönemler olacak. İlişkinizi fazla abartmamaya çalışın. Uzun süreli olmayacak bir ilişkiye, hayatınızın aşkı gibi bakarsanız, sadece kendinizi kandırırsınız. Sezgilerinize güvenin.

Eylül 2019'da ciddi beraberlikler gündeme gelecek. Bu dönem içerisinde başlattığınız bir ilişki, daha sonra evliliğe kadar gidebilir. Bu durum, Yengeç burcu insanlarının tamamını kapsamıyor olacak. Venüs, her anlamda aşk fırsatını sizin karşınıza çıkartıyor olacak. Hem Venüs'ten hem de Satürn'den önemli destek alıyorsunuz. Eylül ayı içerisinde farklı birliktelikler gündeme gelebilir. Sizden yaş olarak büyük bir kişiyle duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. Düşünün ve yanlış adım atmamaya çalışın.

Birlikteliği olan Yengeç burcu insanları, partnerinizle aranızdaki sorunu ortadan kaldırmaya çalışın. İlişkinize değer veriyorsanız, bunu yapmalısınız. Eğer ilişkinizin eskisi gibi olmadığını ve aranızdaki bağın yok olduğunuz düşünüyorsanız, birlikteliğinizi devam ettirmeden sonlandırmalısınız. Kararsızlık size ve birlikte olduğunuz kişiye zarar verebilir. Eylül 2019'in son haftasında aşk hayatınızdaki problemler yavaş yavaş ortadan kalkıyor olacak. İlişkinize daha fazla önem verecek, birlikte olduğunuz kişiyi el üstünde tutacaksınız.

Yengeç Burcu Eylül 2019 Sağlık

Yengeç burcu Eylül 2019'da sağlık açısından sıkıntı yaşamayacaksınız. Yine de ufak tefek sorunlara hazırlıklı olmalısınız. Sağlığınız iyi ancak daha iyi hale getirmek için çalışmalar yapmalısınız. Bu dönem içerisinde sindirim ve mide konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Fiziksel aktiviteler konusunda aşırıya kaçmamaya çalışın. Hem ruhsal hem de fiziksel açıdan kendinizi iyi hissedeceksiniz. Spor yapın ve hobilerinize daha fazla zaman ayırmaya çalışın.

İlginizi çekebilir:
Yengeç Burcu Günlük Yorumu