Yengeç Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu

Yengeç Burcu Mart 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Yengeç burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Mart 2019 İş

Mars, kariyer gezegeniniz ve bu dönem içerisinde geride kalan iş fırsatlarını tekrar karşınıza çıkararak size şans tanıyacak. Hem Güneş hem de Mars iş konusunda var olan gücünüzün artmasını sağlayacak. Borcu olan Yengeç burcu insanları, bu dönem içerisinde kolaylıkla borçlarını ödeme fırsatı elde edecek. Birlikte olduğunuz ortağınızın ya da eşinizin maddi anlamda olanaklarını kullanabileceksiniz.

Daha önce yatırım yaptığınız, henüz karşılığını göremediğiniz işler Mart ayı içerisinde gelişme gösterecek ve beklediğiniz karşılığı alacaksınız. Bu ay olumlu gelişmeler peş peşe gelecek. Mart ayının ortalarından sonra işle ilgili seyahatler gündeme gelebilir. Karşınıza birçok fırsat çıkacak, aceleci davranmak size zarar verebilir ancak fırsatları da kullanmalısınız.

Mart 2019'da yeni bir gayrimenkul alabilir, maddiyatla ilgili önemli konuşmalar ve yazışmalar yapabilirsiniz. Bu dönem içerisinde partnerle ilgili maddi durumlarda gündeme gelecek. Birlikte iş yapabilir, paranızı ortak kullanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Mart 2019 Aşk

Satürn, aşk gezegeniniz ve size çevrenizde bulunan kişileri bir dizi testten geçirme fırsatı veriyor. Karmaşık duygulardan uzak duracak, tutarlı ve sistemli birlikteliklerden yana olacaksınız. Bazı Yengeç burcu insanları, bu dönem içerisinde aşk ve dostluk duygularını birbirine karıştırabilir. Bu durum karşınızda ki kişinin kafasında karışıklık yaratacaktır.

Evlilik kararı almak isteyenler, bu dönem içerisinde acele kararlar vermemeli. Merkür'ün geri hareketi göz önüne alarak, bu tarz ciddi kararları ertelemenizde fayda vardır. Aşk hayatınızda temkinli olmalı ve daima planlı hareket etmelisiniz. Birlikteliğinizin ekonomik yönlerini de göz önünde bulundurmakta fayda var.

Maddi anlamda güçlü olan kişiler, Mart 2019'da fazlasıyla ilginizi çekecek. Bazı Yengeç burcu insanları üstleriyle ya da patronuyla duygusal anlamda yakınlaşmalarda bulunabilir.

Yengeç Burcu Mart 2019 Sağlık

Sağlık gezegeniniz, Mart 2019'da size olumlu etkilerde bulunmaya devam ediyor. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız sağlık konusunda size destek verebilir. Zayıflamak isteyen Yengeç burcu insanları için iyi bir dönem içerisindeyiz. Yakın arkadaşlarınızla bir takım diyetler uygulayabilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Mart ayı içerisinde içinizi rahatlatacak meditasyonlara yönelebilirsiniz. Hobilerinizi artırmalı, var olan hobilerinize daha fazla zaman ayırmalısınız. Stresli ortamlardan uzak kalmalı, daha çok sakin ve samimi arkadaşların olduğu ortamlarda bulunmayı tercih etmelisiniz.

İlginizi çekebilir:
Yengeç Burcu Günlük Yorumu